Wyroby z bazaltu

Gdzie stosuje się bazalt?

     Bazalt to magmowa skała wulkaniczna, która – jeśli ma odpowiedni skład chemiczny, a podczas powstawania szybko uległa schłodzeniu – po wytopieniu w bardzo wysokiej temperaturze i odpowiedniej obróbce znakomicie sprawdza się w budownictwie, zastępując np. stal. Unikatowe właściwości bazaltu zapewniają mu szerokie zastosowanie. Dowiedz się więcej!

Wszechstronny bazalt – zobacz nasze innowacyjne produkty

Produkty bazaltowe dostępne w naszej ofercie z powodzeniem zastępują stosowane powszechnie elementy ze stali i innych materiałów. Są od nich lżejsze, bardziej wytrzymałe, nie korodują, a używane jako zbrojenie betonu poprawiają jego parametry, pozwalając oszczędzać czas i pieniądze.

Jak można wykorzystać właściwości bazaltu? Chętnie podpowiemy!

Wyroby bazaltowe przyspieszają realizację prac budowlanych i zmniejszają ich końcowe koszty. Jednocześnie dzięki swoim właściwościom mają bardzo szerokie zastosowanie. Nie jesteś pewien, jak możesz je wykorzystać w swojej firmie? Zapraszamy do kontaktu – chętnie opowiemy więcej o zaletach naszych produktów.

Zastosowania bazaltu – gdzie sprawdza się najlepiej?

Wytrzymałe i przyjazne dla środowiska produkty bazaltowe są wykorzystywane w wielu branżach. Jakie mają zastosowania i dlaczego tak dobrze się w nich sprawdzają? Sprawdź poniżej.

Zamiennik-stali-basalttech.pl

Zamiennik stali

Zbrojenie betonu - basalttech.pl

Zbrojenie do betonu

Automotive-basalttech.pl

Automotive

Budownictwo morskie - basalttech.pl

Budownictwo morskie

znak-drogowy-na-drodze

Budownictwo drogowe, mostowe