height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=243838720995564&ev=PageView&noscript=1" /

PŁYTY FUNDAMENTOWE

Płyty fundamentowe FibroSLAB są produktem flagowym naszej firmy. Ich technologię dopracowujemy nieprzerwanie od 2011 roku przy współpracy z wieloma projektantami konstrukcji budowlanych, Politechnikami oraz laboratoriami betonu tj. Berg i Lafarge.

Płyta fundamentowa jest alternatywą dla tradycyjnych fundamentów wykonywanych na ławach i ścianach fundamentowych. Wykorzystanie znacznej ilości stali zbrojeniowej powodowało, że były one znacznie droższe od rozwiązań tradycyjnych. Zastosowanie fibrobetonu spowodowało obniżenie ceny wykonania płyty fundamentowej oraz skrócenie czasu niezbędnego do jej wykonania. W wielu przypadkach wpłynęło również na poprawę jakości konstrukcji tego elementu budynku.

Proponowane przez nas rozwiązanie zdobywa coraz większą popularność na rynku polskim i zagranicznym ze względu na niską cenę i prostotę wykonania nawet dla niedoświadczonej załogi budowlanej. Powoduje to, że jest to rozwiązanie możliwe do zrealizowania systemem gospodarczym.

Jest to technologia sprawdzona na ponad 200 budowach zrealizowanych od początku zaistnienia projektu.

Zespół projektowy Konstrukcji Budowlanych opracował wiele modeli płyt przeznaczonych do różnych rodzajów konstrukcji budynków. Szczególnie popularnymi modelami są:

– FibroSLAB Standard – płyta dostosowana do budownictwa szkieletowego. Izolacja termiczna została przeniesiona nad płytę fundamentową i łączy się z izolacją termiczną znajdującą się w rdzeniu ściany. Jest to model fundamentu, który można zrealizować nawet w jeden dzień przy odpowiednich warunkach gruntowych.
– FibroSLAB Comfort – jest to model płyty fundamentowej izolowanej od spodu płytami styroduru (XPS) o nośności od 300 do 500 kPa. Grubość płyt wynosi najczęściej 10 cm. Na płycie montuje się instalację ogrzewania podłogowego lub instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej i wykańcza się warstwą posadzki.
– FibroSLAB Prestige – Rozwiązanie zadedykowane dla osób które chcą wykonać płytę grzewczą. Płyta zatarta jest do standardu gotowej posadzki na którą możliwe jest zamontowanie płytek ceramicznych, paneli lub innej okładziny. W większości przypadków izolacja cieplna osiąga grubość 20 centymetrów XPS.
– FibroSLAB Izodom – połączenie dwóch rozwiązań – prefabrykowanych kształtek styropianowych i fibrobetonu – w celu uzyskania najlepszego parametru izolacji termicznej płyty i możliwie najniższej ceny wykonania fundamentu. W rdzeniu płyty można umieścić instalacje ogrzewania podłogowego. Zastosowanie betonu samo zagęszczającego Agilia umożliwia uzyskanie bardzo równego podłoża, na którym można wykonać warstwy wykończeniowe.

Do wykonania oferty i projektu płyty fundamentowej potrzebne są:
– badanie geotechniczne (opinia geoinżynieryjna),
– Plan Zagospodarowania Terenu (PZT) lub inny dokument, na podstawie którego można określić poziomy terenu na działce budowlanej,
– rzuty i przekroje budynku wraz z projektem instalacji.

Nasz zespół handlowy w ciągu 5 dni przedstawi ofertę na zrealizowanie prac budowlanych. Po jej zaakceptowaniu w ciągu 2 tygodni zostanie wykonany projekt zamienny płyty fundamentowej oraz rozpoczęte przygotowania do uruchomienia prac budowlanych.

Posiadamy szczególnie atrakcyjne warunki współpracy dla firm zajmujących się produkcją i wznoszeniem budynków szkieletowych i prefabrykowanych. Jesteśmy w stanie zawrzeć długoterminowe umowy gwarantujące terminową obsługę i najwyższą jakość prac budowlanych. Stałe warunki handlowe umożliwią złożenie kompleksowej oferty klientom pragnącym zakupić dom i jego montaż u jednego dostawcy.

Potrzebujesz płyty fundamentowej?

Wyślij link do projektu, a my przygotujemy wycenę! 

Zgoda na przetwarzanie danych

Jak załączyć link do projektu zamieszczonego na dysku Google?

Na komputerze otwórz drive.google.com. Kliknij folder, który chcesz udostępnić. W prawym górnym rogu kliknij Pobierz link do udostępniania. Zezwól innym na edytowanie lub wyświetlanie. Więcej informacji na stronie Support Google

Basalttech Sp. z o.o.

+48 668 449 901

biuro@basalttech.pl

Pl. Solidarności 1/3/5

53-661 Wrocław