Optymalizacja kosztów budowy z Basalttech

Jak zwiększyć konkurencyjność firmy działającej w branży budowlanej? Znakomitym rozwiązaniem może być wykorzystanie technologii bazaltowej. Chętnie pomożemy Ci w optymalizacji kosztów budowy – sprawdź jak!

Wyroby bazaltowe kontra tradycyjne technologie – sprawdź zalety

Dlaczego warto postawić na wyroby bazaltowe z oferty Basalttech? Ponieważ znakomicie zastępują w konstrukcjach budowlanych stal i inne tradycyjne rozwiązania. Technologia bazaltowa pozwoli Ci zaoszczędzić, a jednocześnie poprawić jakość wykonywanych prac.

prety-bazaltowe-basalttech

Pręty bazaltowe

detale-pretow-bazaltowych-basalttech.pl

Pręty stalowe

siatka-bazaltowa-zbrojeniowa-basalttech.pl

Bazaltowa siatka zbrojeniowa

Siatka zbrojeniowa - basalttech.pl

Stalowa siatka zbrojeniowa

wlokno-bazaltowe - basalttech.pl

Włókna bazaltowe

Rozsypane pręty bazaltowe - basalttech.pl

Włókna stalowe

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych produktach – najczęściej zadawane pytania

Zachęcamy do lepszego poznania technologii bazaltowej, naszych produktów oraz tego, w jaki sposób wpływają na zmniejszenie kosztów budowy. Sprawdź pytania, które najczęściej zadają nasi klienci i partnerzy – odpowiadamy na nie poniżej. Nie znalazłeś tu tego, co Cię interesuje? Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Basalttech.

Projekty posadowienia budynków często są ogólne i niezoptymalizowane. Biorąc pod uwagę lokalizację oraz istniejące warunki gruntowe możemy dokonać optymalizacji takiego
projektu. Projektując płytę fundamentową lub posadzkę betonową zakładamy użycie rozproszonego włókna bazaltowego. Zwiększa to parametry wytrzymałościowe betonu. W związku z tym jesteśmy w stanie „odchudzić” konstrukcję. Redukcja stali zbrojeniowej wpływa nie tylko na oszczędność materiału, ale również robocizny.

Czas przygotowania zoptymalizowanego projektu trwa zazwyczaj do 7 dni roboczych od otrzymania kompletu dokumentacji.

Projekt jest podpisany przez uprawnionego konstruktora.

W projekcie optymalizacji maksymalizujemy wykorzystanie właściwości włókna bazaltowego. Dzięki temu możemy zredukować ilość stali zbrojeniowej. Istnieje również możliwość zastosowania zbrojenia kompozytowego, w celu dalszej redukcji stali.

Pręty bazaltowe stosowane na budowie - basalttech.pl

Zoptymalizuj koszty budowy – skontaktuj się z nami

Nawiąż współpracę z Basalttech i pomóż swojej firmie udoskonalić i unowocześnić ofertę. Dowiedz się, w jaki sposób możemy pomóc Twojemu biznesowi stać się liderem innowacji i zmniejszyć koszty realizacji. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.