O nas

Basalttech Sp. z o.o. - innowacyjne produkty bazaltowe

Firma Basalttech została powołana na początku 2018 roku, jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie włókien do zbrojenia rozproszonego. Po rozpoznaniu i dwuletnim doświadczeniu przyjęliśmy  kierunek –  zastosowanie bazaltu w budownictwie.
Zespół Basalttech stanowią doświadczeni technolodzy, projektanci oraz kierownicy realizacji, mogący pochwalić się osiągnięciami również w innych dziedzinach gospodarki.

Basalttech zapewnia pełne wsparcie w całym procesie dostawy i odbioru surowca.
 
Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski i zagranicy. Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie, analizujemy wszystkie aspekty współpracy, aby jej rezultaty przyniosły oczekiwany efekt.
 
Od 2022 roku jesteśmy członkiem Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych, który w grudniu 2021 roku uzyskał status klastra kluczowego.

5 lat doświadczenia

Zrealizowaliśmy wiele płyt  fundamentowych pod budownictwo mieszkaniowe i usługowe. Zdobyte w tej dziedzinie doświadczenie pozwoliło nam na podjęcie działań w kierunku szerszego wykorzystania wyrobów bazaltowych do celów budowlanych. 

Potencjał bazaltu

Skupiając się na rozwijaniu technologii z wykorzystaniem bazaltowych produktów budowlanych, dostrzegliśmy możliwość wykorzystania jego fizykochemicznych właściwości w innych branżach, takich jak automotive, tekstylia czy sanitaria.

Nasze realizacje

Przez ostatnie lata efektywnej pracy zdobywaliśmy doświadczenie w różnych miejscach i warunkach. Pozwoliło nam to podnieść jakość oferowanych usług i produktów m.in. w zakresie wykonawstwa płyt fundamentowych oraz wsparcia inżynieryjnego w projektowaniu posadzek przemysłowych. Intensywnie rozwijamy też temat włókien bazaltowych i obecnie dostarczamy włókno FiberBas do wielu innych produktów, nie tylko w zastosowaniach budowlanych.
Zastosowanie bazaltu w budownictwie - basalttech.pl

Co mówią o nas klienci ?

Agnieszka Mokrowiecka
Read More
Jeśli szukacie optymalizacji kosztów budowy czy też prowadzonych inwestycji, warto zgłosić się do Basalttechu. W dobie dzisiejszych czasów, kiedy koszty transportu czy stali ciągle rosną, produkty Basalttechu takie jak włókno bazaltowe czy zbrojeniowe pręty kompozytowe to bardzo dobra alternatywa. Rzetelne i solidne podejście do każdego klienta. Warto poświęcić czas na rozmowę, dzięki której zyskuje się rozwiązanie na zmniejszenie kosztów prowadzonej inwestycji budowlanej. Polecam z pełnym przekonaniem.
Aga Aggari
Read More
Szczerze polecam współpracę z osobami, które tworzą firmę Basalttech. Szczera, otwarta na profesjonalny dialog komunikacja. Doradztwo jak i pomoc na każdym etapie projektu optymalizacji płyty, zamówień i budowy samej płyty. Zawsze dostępni pod telefonem, czy to Pani Agnieszka, czy inni. Projektant, który wykonał dla nas projekt optymalizacji płyty, także przyjechał ją odebrać! Budowanie z takimi ludźmi to czysta przyjemność! Polecam raz jeszcze!
Previous
Next

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o nas lub podzielić się swoją wiedzą, zapraszamy do kontaktu.